English   |   Eesti

Tuleisolatsioon

Tulekahju korral, on esmatähtis alati inimeste ohutus. Meie tulekaitse osakond on asjatundlik sisepartner kliendi vajadustest lähtuva passiivne tuleohutuse lahenduste väljatöötamisel. Tulekaitse hõlmab KAEFER-is laia teenustevalikut: alates nõrkade kohtade leidmisest kohapeal, nõustamist, auditi ettevalmistamist koos sõltumatute tuleohutuse ekspertidega kuni lõpliku dokumentatsiooni vormistamiseni.

Kompetentsikeskusena viime me läbi ka tulepüsivuskatseid mille alusel kvalifitseeritakse tooteid ja süsteeme. Meie tuleohutuseksperdid kasutavad uusimat mõõte ja laboratooriumitehnoloogiat samuti kompuutermodelleerimist, et simuleerida kaitsesüsteemi toimimist. Teeme koostööd ülikoolide, uurimisinstituutide ja sellega seotud tööstusega, et arendada uusi süsteeme. Nad laiendada meietoodete ja teenuste valikut muutes meid täisteenuse pakkujaks tuleohutuse turul.

See võimaldab meil pakkuda optimaalset tuge uute tuleohutuse ja isolatsiooni väljaarendamisele tööstuse, ehituse, avamererajatiste-, laevaehitus-ja veeldatud maagaasi seadmete tarbeks.