English   |   Eesti

Remont

Laevadel on pärast nende vettelaskmist ees pikk elu. KAEFER osaleb kõigil laeva elu etappidel - remondil ja ümberehitamisel või pakkudes varuosi. Kliendid kogu maailmas loodavad meie tehnilistele teadmistele ning meie laiale teenuste valikule kuni võtmed-kätte lahendusteni välja. Viime ellu igas suuruses ümbersisustamisprojekte, alates väiksematest salongi muudatustest kuni täieliku renoveerimiseni suurimate kruiisilaevade üldkasutatavates ruumides.

Pakume kõrgeima kvaliteediga interjööri sisustamist pühendunud meeskonna poolt ja individuaalseid lahendusi vastavalt kliendi soovidele. Mõne nädala jooksul suudab meeskond moderniseerida restoranid, kaubandus- ja toitlustusasutused, erifunktsioonidega ruumid ,reisijate kajutid ja meeskonna ruumid , kus iganes laev on sildunud: Bahamas, Saksamaal, Itaalias, Kreekas, Hispaanias või Portugalis.

Lühikeste tähtaegadega hakkama saamiseks on meie kogenud personal varustatud kaasaegse tehnikaga.

Kruiisilaevade moderniseerimisel on KAEFER üks peamisi tegijaid üle kogu maailma. Me töötame laevatehastele ja suurimatele kruiisifirmadele. Meie meeskonnad hoolitsevad ka kliendteeninduse ja hoolduse eest, alates väikeste detailide vahetamisest kuni mitmesaja ruutmeetrise põrandapinnaga ruumideni sõjalaevadel.

 

Laevad ja avamererajatised

Laevaehitus
Teenused
Remont
Referentsid