English   |   Eesti

2009-2010

2009: Võeti kasutusele uus strateegia, melle selge eesmärk on vähendada energiakadusid, pakkudes parimat kompleksset isolatsioonilahendust maailmas.

Porto Viros Itaalias ehitatud Aadria LNG on suurim offshore LNG-terminal ja oli üks KAEFER AISLAMIENTOS,Hispaania, isoleeris mahutite otsad, torudja seadmed platvormil.

KAEFER sai ühisfirma KAEFER STI põhiaktsionäriks ja seega sisenes Venemaa isolatsiooni , korrosioonikaitse, ehitus- ja passiivse tulekaitse turule.

Saksa Antarktika jaam Neumayer III pidulik avamine toimus Alfred Wegeneri Instituudi. KAEFER projekteeris ja paigaldas jaama sisustuse, kütte-, elektri-ja kliimaseadmed ning veevarustuse ja reovee puhastamise seadmed.

KAEFERavas oma esimese alalise filiaali Lõuna-Ameerikas, võttes üle isolatsioonifirma SOUYET, turuliidri Tšiilis. Ettevõte sai nimeks KAEFER SOUYET.

TUI Cruises ehitas ümber oma lipulaeva "MS Galaxy" , sellest sai "Mein Schiff" , mille kogu spaa-ja wellness ala, samuti suurim sauna avamerel ehitas ainult 38 päeva jooksul Soome KAEFER.

KAEFER AISLAMIENTOS paigaldas mahuti isolatsiooni ja tellingud esimeses parabool päikese-elektrijaamas Euroopas - Andasol Project Andaluusias.

Äsja asutatud firma KAEFER Access, mis on spetsialiseerunud köis juurdepääsu lahendustele, teostashooldustööd ja avariiremonti eri raskesti ligipääsetavates paikades Norras.

Lõpetanud tööd suurimas maagaasi projektis lahe piirkonnas ,Dolphin Gas 2004 - 2007, sai KAEFER hoolduslepingu värvimis-, isolatsioonitöödeks ja tellingute paigalduseks.

KAEFER sai Top Areva Tarnija kvaliteeditunnistuse energiafirmalt Areva, kvaliteetse isolatsiooni ja passiivse tulekaitse tarne ja paigalduse eest nende elektrijaamades 30 aasta kestel.

KAEFER Aerospace sisenes nii-nimetatud "müügijärgsele turule", mis laiendas ettevõtte äri ulatust hõlmates moderniseerimist ja pakkudes hooldusteenuseid ning varuosi.

2010: KAEFER-ist sai esimene Desertec Industrial Initiative (DII Gmbh) -ga seotud partner. Selle raske pikaajalise projekti eesmärgiks on kasutada energia tootmiseks Põhja-Aafrika ja Lähis-Ida kõrbe piirkondade päikese-ja tuuleenergia ressursse.

Pärast 38 aastat Bürgermeister-Smidt-Strassel kolis KAEFER oma ettevõtte peakorteri otse Bremeni südamesse - Markt Strassele. Ettevõtte filosoofia peegeldub uue hoone arhitektuuris- selge struktuur, otsekohesus ja läbipaistvus. Fotogalvaanilise päikeseenergia süsteemi ja kaks soojuselektrijaama generaatorit on vaid mõned meetmed, et tagada uues hoones oma igapäevase tegevuse jätkusuutlik toimimine.

Bremeni EXPO messiboksis tutvustas KAEFER end ligi miljonile külastajale. Firma esitles läbi mitmete näidete oma moto "Energiatõhusus koos KAEFER-iga" isolatsiooni tähtsust kliima kaitsmisel.

KAEFER võttis üle Brasiilia isolatsioonifirma Isobrasil ja sisenes kasvavale Brasiilia turule KAEFER ISOBRASIL-ina.

Pärast enam kui kaheaastast tööd lõpetas Norra KAEFER ENERGY oma tööd Gjoa platvormil. Statoil usaldas oma projektis KAEFER-ile projekteerimise, tellingute paigaldamise, pinna- ja tulekaitse, arhitekti teenused ja isolatsiooni.

KAEFER kasutas oma sisustustööde oskusi ja teadmisi kahel laeval: kõige suurem ja kõige kallim kruiisilaev maailmas "Oasis of the Seas" ja luksuslik "Norwegian Epic".

KAEFER lõpetas edukalt oma "terasest teraseni" sustusprojekti kahel Stena Line suurimal RoPax parvlaeval. Leping oli 600 kajuti kohta mõlemal laeval, samuti restoranid, trepid ja üldkasutatavad ruumid.

KAEFER sõlmis energiaettevõtetega Austraalias ja Norras kaks pikaajalist hoolduslepingut töödeks nii maal, kui merel kogumahus umbes 800 miljonit eurot.

KAEFER sai umbes 500 uue A350 Airbus pikamaa lennuki kliimaseadme torustiku ja reisijate uste isolatsiooni lepingu.