English   |   Eesti

2005-2006

2005: kruiisilaevad Norra Jewel, Pride of America ja MS Deutschland saavad kompleksse ja kvaliteetse interjööri KAEFER-ilt

KAEFER teostab isolatsioonitööd Allianz Arenal Münchenis.

Ungaris sisustatakse KAEFER-i poolt kolm STRABAG-i ehitatud maa-alust jaama.
KAEFER teeb võtmed kätte sisustuse kolmele Freedom klassi kruiisilaevale, mis ehitatakse Soomes, sellest võtab osa ka KAEFER OÜ.

Isoleeritakse Balti Elektrijaama Tipu- ja Reservi katlamaja Eestis, CHP gaasijaam Hispaanias ja raadioteleskoop Hispaania Observatoriumis

Austraalias töötab KAEFER Alcan alumiiniumitehases, Tais annab KAEFER oma panuse isolatsioonilahenduse ja tellingutega THAI Olefins Co keemiatehase ehitusel ning lõpetab külma- ja soojusisolatsiooni ning mürakaitse Dolphin Gas projektis Kataris.

2006: KAEFER projekteerib Alfred Wegeneri Instituudi Polaar ja Mereuuringute instituudi tellimusel interjööri, kütte-ja kliimaseadmete, elektrivarustuse lahendused ning värske ja reovee süsteemid Antarktika uurimisjaamale Neumayer III .

Mainz, Saksamaa, KAEFER muudab American Pont du Clair kasarmud luksuslikuks elupiirkonnaks.

Šveitsis juurutab KAEFER oma tunnelirobotid, et paigaldada tulekaitseisolatsiooni Horburg-i tunnelisse, kajutite paigaldus kruiisilaevadele Soomes.

KAEFER teostab isolatsiooni- ja tellingutööd Taani Statoili rafineerimistehases ja Iiri väävliärastustehases.

Lepingud Norra avamere platvormidele Statfjord ja Hispaania avamererajatisele Buzzard, esimesed LNG-ja naftakeemia tellimused Indiast.

OLUTEX, KTN ja RECORE integreeritakse KAEFER-i uude Aerospace divisioni. Lisanduvad uus tütarfirma PARKER KAEFER Kanadas ja KAEFER-i Hiina kontor Shanghais.