English   |   Eesti

2003-4004

2003: KAEFER lõpetab müra ja tuleohutustööd laeval Pride of America, paigaldab KAEMOBIL süsteemi vaheseinad BMW tehases Leipzigis ja teostab suurprojekte Shell, BASF ja Dow Chemical-i tehastes.

KAEFER -i kõigi aegade suurim tellimus - Snøhvit projekt - gaasi töötlemise ja vedeldamise tehas Statoilile, mis on välja töötatud koostöös Aker Kvaerneriga.

KAEFER isoleerib teise LNG tehase Hispaanias ning torustikud ja kanalid Lissaboni Euroopa meistrivõistluste jalgpallistaadionil.

Võtmed kätte lahendused kruiisilaevadel Kvaerner laevatehases Soomes (milles osales ka Eesti KAEFER) ning suured lepingud sellistes maades nagu Qatar, Egiptus ja Iraan.

2004: KAEFER tarnib isolatsiooni ja müra kaitse lahendused puksiirlaevadele (AHTS) .

KAEFER teostab veel tuleohutuse ja isolatsioonitöid BMW Leipzigi tehases.

Suur renoveerimisprojekt ajaloolises laohoones Bremeni sadamas ja interjööri sisustamise ja laiendamise töö Weser Stadium-il.

KAEFER tarnib LOLAMAT ® seina- ja laepaneelid Airbus-i koolituskeskusesse Hamburgis ja luksus sviitidesse mega jahitidele üle maailma.

Poolas teeb KAEFER isolatsioonitööd biodiislitehas, algab Snøhvit projekti Norras, külmaisolatsiooni töö Linde projektis TVK olefiin-2 Ungaris ja Soomes, basseini piirkond Aqualand super parvlaeva Color Fantasy (milles osales ka Eesti KAEFER).